Baby-Mama Jóga

Cvičení jógy rodičů a miminek.

Jóga pro rodiče s dětmi od 3 měsíců do 3let. Rodiče hrají základní roli v době, kdy děti objevují první pohyby. Fyzický kontakt milujícího rodiče podporuje důvěru dítěte a pomáhá mu při startu na cestě životem. Tento fyzický kontakt zklidňuje nervový systém dětí a posiluje jejich obranyschopnost.

Na kurz je třeba se registrovat:  
Email: marcela.martinkova@nulloneyoga.cz
Telefon: 602 476 762

Cena za lekci při koupi permanentky je 80 Kč, nebo samostatná lekce 100 Kč.

Jedna lekce trvá 45 minut. Počátečních 5 minut je věnováno tématu pro daný týden (dýchání,mantry, energie v józe atd.), poté se naladíme na cvičení. Následuje část věnovaná maminkám, během které si zlepší svou tělesnou kondici po těhotenství a porodu. Poté část věnovaná miminkům a závěrečných 10 minut je společná relaxace za doprovodu léčivých zvuků tibetské misky, koshiho zvonků a šamanského bubnu.

Pro rodiče není nutná předchozí zkušenost s jógou.

Marcela Martínková je certifikovaná lektorka dětské jógy, jógy pro těhotné a powerjógy. Je maminkou tří dětí.

Vyzkoušela jsem různé jógové styly. Začínala jsem u dynamické Vinyasy a Powerjógy a nakonec našla svou cestu v Hathajóze a energetických meditacích. Mým posláním je otevírat lidem oči a srdce a ukazovat cestu, jak své tělo uzdravovat a omlazovat. V asánách pracujeme s fyzickým tělem, v meditacích s tělem světelným a celý jemně-hmotný systém energií harmonizujeme pomocí hlubokého dýchání Prány v našich čakrách.

Zanechte komentář