Informace o události

DOVOLENÁ S JÓGOU NA OSTROVĚ ZAKYNTHOS

Milí příznivci jógy, případně vy, kdo byste si chtěli zpestřit krásnou dovolenou jógou,
již 2x jsme si užili nádhernou dovolenou s jógou na ostrově Karpathos, a proto jsme se rozhodly jogovou dovolenou zopakovat a letos vám nabízíme nejslunnějsi řecký ostrov, kterému se také říká ráj na zemi, ráj vůni, ráj květů, místo, kde můžeme vidět ohroženy druh želvy “Kareta obecná”, jak už možná tušíte, ostrov ZAKYNTHOS.
Termíny:
– 26.6. – 3.7.2018
– 3.7. – 10.7.2018
Jóga: V ranních a podvečerních hodinách budeme praktikovat jógu na plazi nebo u bazénu a vybrat si budete moci jemnou hathajógu s Marcelkou Martínkovou nebo ashtanga jógu na vlně dechu s Hankou Seifrtovou. V případě dětské účasti a zájmu určitě zařadíme i dětskou jógu.
Ubytování:  je v krásném ctyrhvezdickovem hotelu Arion resort v letovisku Vassilikos s polopenzi formou bufetu, pouhých 250 metrů od známé pláže Banana, ktery nabízí venkovní bazén, samostatný dětský bazén, hydromasážní zařízení, fitness centrum a dětské hřiště.Dovolenou nám zprozstředkovává CK Capro, proto rezervace můžete provádět přímo u nich.
O Zakyntosu: ostrov má překrásné bílé pláže a tyrkysové moře, úžasnou přírodu, tajemné jeskyně, staré vraky lodi, kostely, staleté vesničky a vedle toho je to stále zelený ostrov s překrásnými horami, takže si můžete užit chvíle relaxu a klidu na pláži stejně tak, jako pestrou a aktivní dovolenou.


Pro termín 26.6. – 3.7.2018

http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/recko/vassilikos/arion-resort/tyden-plny-jogy-na-zakynthosu-s-hankou-seifrtovou-a-marcelou-martinkovou-program-b.html


Pro termín 3.7. – 10.7.2018

http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/recko/vassilikos/arion-resort/tyden-plny-jogy-na-zakynthosu-s-hankou-seifrtovou-a-marcelou-martinkovou-program-b-1.html
V případě jakýchkoli dotazů jsme vám s Marcelkou kdykoli k dispozici.

Hanka a Marcela
www.oneyoga.cz

 

Informace o události
 Hana Seifrtová
 oneyoga@oneyoga.cz

Zanechte komentář