Aktuality

Online lekce

 • Léčivá meditace vděčnosti pro probuzení soucitu   – Vděčnost je cesta k probuzení soucitu, jakožto nejvyšší formy lásky. Soucit není to samé jako sebelítost, nebo litování někoho druhého. Soucit je, když dokáži na člověka, který na mě hází svoji zlost, reagovat bez odsouzeni a bez zlosti. Když dokáži přijmout určitou životní situaci, která mě zaskočila, bez sebelitování – co mě to postihlo. Vděčnost nám otevírá cestu prožívat náš život vědoměji.
  Marcela Sananda Krista Martinková, 23min
 • Pránájáma  – dechové a očistné techniky podle Bába Hari Dás bezpečné pro domácí praxi Pránájámy. Pomáhají očistit nerovové energetické dráhy v těle – Nádí.
  1. Nádíšódhana – střídavé dýchání nosními dírkami
  2. Kapála bháti – rozzáření lebky a čakry 3.oka
  3. Agnisára dhauti – probuzení trávícího ohně a čakry manipúra
  4. Ašviní mudra – stahování konečníku, posílení Múla Bandhy
  Marcela Sananda Krista Martinková, 20min
 • Lekce jógy pro seniory  – plná lekce jógy, s úvodní sankalpou (záměrem), ásanami a závěrečnou meditací pro protažení těla, proti únavě, vyčištění mysli a zlepšení nálady.
  Marcela Sananda Krista Martinková, 47min
 • Dětská párová jóga  – hravá jóga pro děti 6-12let ve dvojicích. Děti se učí spolupracovat a vzájemně si pomáhat.
  Marcela Sananda Krista Martinková, 13min
 • Dětská jóga ke Dni Země  – jóga pro děti 6-12let na téma ochrany Matky Země a její krásné duše Gaii. Děti jsou generací, která bude v budoucnu rozhodovat o chování států, vlád a jedinců k tomu nejcenějšímu, co máme a to je naše planeta Země. Zasíváme semínka v dětských srdcích, aby jejich rozhodnutí byla v souladu s Matkou Zemí a Vesmírem.
  Marcela Sananda Krista Martinková, 15min
 • Dětská meditace  – tato meditace z lesního paloučku je pro děti pro posílení sebelásky, udravení vztahu k sobě, ke svému okolí a napojení na lásku a moudrost Matky Země.
  Marcela Sananda Krista Martinková, 10min
 • Dětská jóga  – hravá dětská jóga s příběhem o zvířátkách.
  Marcela Sananda Krista Martinková, 15min
 • Lekce jógy s meditací pro navýšení Prány  – plná lekce jógy, tak jak jste zvyklí s úvodní sankalpou (záměrem), ásanami a závěrečnou meditací pro navýšení energie Prány.
  Marcela Sananda Krista Martinková, 47min
 • Jógová sestava pro posílené středu těla  – tato jógová sestava posiluje střed našeho fyzického těla tzv. Core a zároveň působí na psychickou vyrovnanost a posiluje vnitřní klid.
  Marcela Sananda Krista Martinková, 10min
 • Léčivá meditace na probuzení neutrality   – Tato léčivá meditace nás vede do našeho středu, upevňuje náš vnitřní klid, ukončuje program souzení, posuzování a nahrazuje ho novým programem neutrality. Díky tomu neplýtváme svou energií a můžeme ji věnovat na tvoření života, takového, jaký ho chceme opravdu mít.
  Marcela Sananda Krista Martinková, 20min
 • Léčivá úplňková meditace  – využívá bílé světlo proudící k nám od otevření kosmické brány dne 4.4 a pracuje s energií Velikonoc a tématem vzkříšení. Symbol bílého Kristova kříže nás osvobozuje z energie strachu a manipulace a pomáhá vzkřísit veškerou moudrost naší duše a těla.
  Marcela Sananda Krista Martinková, 18min
 • Jógová sestava prosti strachu a stresu  – sestava k probuzení vnitřní síly a harmonizace čakry Solar Plexus.
  Marcela Sananda Krista Martinková, 12min
 • Lekce jógy s meditací  – lekce jógy, tak jak jste zvyklí s úvodní sankalpou (záměrem), ásanami a závěrečnou meditací. 
  Marcela Sananda Krista Martinková, 50min

Facebook