Informace o události

Jóga mezi vinicemi Jižní Moravy


Milí příznivci jógy a vinic Jižní Moravy,
 
přestože krásné léto je ještě před námi, připravily jsme pro vás podzimní jógově relaxační víkend na Jižní Moravě, přímo v srdci Mikulova, v hotelu Galant (www.galant.cz).
 
Pokud vás láká představa dynamické jógy s Hankou Seifrtovou, jemné hathajógy a prana vasha jógy s Marcelou Martínkovou, meditace, pranajáma, následně snídaně s výhledem na svatý kopeček, wellness a bazén na střeše hotelu s výhledem na zámek, svatý kopeček a podzimní vinice v okolí Mikulova, přijměte naše pozvání na již druhý jógový víkend uprostřed podzimně zbarvených vinic.
 
Józe se budeme jako vždy věnovat převážně v ranních a podvečerních hodinách , abyste si stihli užít krásy podzimní Jižní Moravy. Mikulov a jeho okolí je ideální na turistiku nebo cyklistické výlety mezi vinicemi, nedaleko je Lednicko-valtický areál a Pálava. Zároveň je, ale možné užít si víkend pouze relaxačně, protože hotel nabízí opravdu nádherné wellness, bazén, masáže, kosmetiku, …. a Mikulov spoustu kaváren, galerií a sklípků :).
 
Cena pro cvičící: 2.790 Kč
Cena pro necvičící: 2. 490 Kč
Děti do 10 let zdarma.
 
Součástí ceny je jóga v ranních a večerních hodinách (8 hodin), ubytování v dvoulůžkových pokojích v hotelu Galant se snídaní, vstup do bazénu a wellness do 12 hodin.
 
V případě dětské účasti je samozřejmostí i dětská jóga opět s nějakým překvapením :).
 
PŘIHLÁŠENÍ:  e-mailem na oneyoga@nulloneyoga.cz
 
Přejeme vám krásné léto a těšíme se na vás!
Hanka a Marcela
www.oneyoga.cz
34497461 55955286 hotel-galant hotel-galant-24
Informace o události
 Hotel Galant, Mlýnská 2, Mikulov
 Hana Seifrtová
 776 46 44 96
 oneyoga@onyoga.cz

Zanechte komentář