Informace o události

JÓGA NA OSTROVĚ KARPATHOS

Milí příznivci jógy, případně vy, kdo byste si chtěli zpestřit krasnou dovolenou jógou,
 
protože loňská dovolená s jógou na ostrově Karpathos se nám všem moc líbila, chtěly bychom vás znovu pozvat na krásný, stále ještě tradiční řecký ostrov Karpathos, kde si můžete užít přenádherné písčité nebo oblázové pláže a tyrkysově modré moře, ohraničené bilými skalisky a to hned ve dvou možných termínech (23.6. – 30.6. nebo 30.6. – 7.7.)
 
V ranních a podvečerních hodinách budeme praktikovat jógu na terase hotelu, odkud je vidět celé pobřeží a budeme tak moci doslova zdravit sluníčko :).
 
Vybrat si budete moci jemnou hathajógu s Marcelkou Martínkovou nebo ashtanga jógu na vlně dechu s Hankou Seifrtovou. V případě dětské účasti a zájmu určitě zařadíme i dětskou jógu.
 
Ubytování je v obci Ammoopi, v dvoulůžkových pokojích se snídaní v hotelu Albatros, přímo nad krásnou písečnou pláží s kouzelným výhledem na moře z každého pokoje a terasy.
 
U hotelu je bazén na plavání a brouzdaliště pro děti. Večeře lze dokoupit v přilehlé taverně.
 
Dovolenou nám zprozstředkovává CK Capro, proto rezervace můžete provádět přímo u nich.
 
Pro termín 23.6. – 30.6.2017
http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/recko/amoopi/hotel-albatros/joga-na-ostrove-karpathos-s-hanou-seifrtovou-a-marcelou-martinkovou-program-b-1.html
 
Pro termín 30.6. – 7.7.2017
http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/recko/amoopi/hotel-albatros/joga-na-ostrove-karpathos-s-hanou-seifrtovou-a-marcelou-martinkovou-program-b-2.html
 
V případě jakýchkoli dotazů jsme vám s Marcelkou kdykoli k dispozici.
 
Hanka a Marcela
www.oneyoga.cz
Informace o události
 Hana Seifrtová
 776464496
 hana.seifrtova@oneyoga.cz

Zanechte komentář