Informace o události

Léčivá meditace pro tělo a duši

Zveme vás na léčivou meditaci pro tělo a duši za doprovodu Marcely Martínkové, která se bude konat v jógovém centru L’aura v Poděbradech, vždy od 20:15 do 21:15.

16.2.2017 Téma: Vnitřní soudce a vina
Vyčistíme mysl od přehršle analýzy, srovnávání, hodnocení a usedneme na trůn svého království života, abychom přestali žít role otroků a obětí okolností.

23.3. 2017 Téma: Jarní rovnodennost
Využijeme silnou energii Jarní rovnodennosti a zharmonizujeme naše vnitřní aspekty – vnitřního muže, ženu, dítě a probudíme tvořivou vnitřní sílu pro život, jaký chceme žít.

27.4. 2017 Téma: EMOCE a NEMOCE
NEMOC těla je výsledek říkání NE naším EMOCÍM a nepřevzetí zodpovědnosti, MOCI nad svým životem.

25.5.2017 Téma: Role a masky
Zbavíme se rolí a masek, které v našem divadle života hrajeme a osvobodíme naši jedinečnou tvořivou sílu, sílu být sám sebou/sama sebou!

Meditaci budu doprovázet slovem, šamanským bubnem a dalšími léčivými hudebními nástroji. Budeme pracovat s hlubšími vrstvami našeho vědomí a nevědomí a budeme používat posvátnou geometrii pro vyladění toku naší energie. Vezměte si s sebou lahvičku s vodou nebo osobní kámen či jiný talisman, který si v průběhu meditace nabijete krásnou energií Vesmír-Země.

Na meditace je nutné se přihlásit: marcela.martinkova@nulloneyoga.cz | Tel: 602 476 762 | Cena: 110Kč |www.oneyoga.cz|FB: oneyogamindbodyspirit

Informace o události
 Marcela Martínková
 602 476 762

Zanechte komentář